Яскраві творчі тандеми художників та брендів
В останні роки багато відомих брендів люблять співпрацювати з обдарованими художниками. Результат зазвичай вражає своєю креативністю, привертає увагу численних споживачів та легко запам’ятовується. До того ж, такі роботи простіше рекламувати, адже при просуванні новинки можна сміливо використовувати не лише ім’я самого бренду, а й спиратися на популярність художника. Ми пропонуємо ознайомитись з декількома яскравими прикладами подібних творчих тандемів.
Absolut на честь Енді Воргола
Компанія Absolut вже неодноразово запрошувала для спільної творчої роботи славетних художників. Наприклад, коли бренд, віддаючи шану знаменитому королеві поп-арту Енді Уорхолу, випустив на його честь нову ексклюзивну колекцію пляшок. Крім того, з ініціативи бренду стартував віртуальний проект Andy Warhol Art Exchange by Absolut, що дає можливість усім бажаючим випробувати себе в ролі художника та спробувати створити власний шедевр.
Любов до прекрасного illy
Бренд illy теж любить творчість художників і тому часто пропонує арт-майстрам креативний тандем. Завдяки цьому колекція illy багата на неймовірно красиві кавові чашки та блюдця, причому кожен сервіз – справжній витвір мистецтва! Пропонуємо ознайомитися з кількома дивовижними за своєю красою сервізними наборами illy:

Китайський художник Ліу Вей (Liu Wei)

Робота Даніеля Бюрена (Daniel Buren)

Набір від Франческо Клементе

Сервіз роботи італійця Мікеланджело Пістолетто (Michelangelo Pistoletto)
Також illy поповнив свою яскраву колекцію новою серією, створеною такими художниками, як Естебан П’єдра Леон, Еліас Сімі, Науфус Рамірес-Фігуероа та Адан Валлесілло. Творчий проєкт покликаний популяризувати сучасне мистецтво в країнах, що вирощують каву. Художники вміло обіграють теми Nourishing the planet, Energy for life (“Живлячи планету, Енергія для життя”).

Ювілейні логотипи Ford
Цієї осені Ford Mustang попросив майстра поп-арту Бертона Морріса адаптувати логотип бренду на честь знакової дати – півстолітнього ювілею. Морріс розробив 10 логотипів, що демонструють мальований або скульптурний силует коня і обігрують тематику прапорів різних країн: США, Бразилії, Австралії, Франції, Канади, Німеччини, Італії, Іспанії, ОАЕ та Великої Британії. Цей проект, серед іншого, нагадує про всесвітню популярність моделі Mustang.

Один із логотипів Ford Mustang
Reverse-графіті від Moose для Nissan
Початок осені ознаменував креативний проект компанії Nissan і лондонського художника Moose, який творить в оригінальному жанрі reverse-графіті (reverse означає “зворотний”). У рамках цієї ініціативи арт-майстер створив поруч зі станцією метро Ватерлоо за допомогою очищення від бруду поверхні стіни незвичайне ”зворотне” графіті, що зображує лінію лондонського горизонту.
Мийна машина, що застосовувалася для нанесення малюнка і працює від Nissan LEAF і пристрою LEAF to Home equipment, здатна перетворювати електрику з акумулятора машини на доступну для використання в побутових умовах енергію. У такий оригінальний спосіб бренд Nissan звертає увагу лондонців на існуючі екологічні проблеми й водночас пропонує рішення, а саме – пересуватися на значно більш нешкідливих для екології електрокарах, що не забруднюють повітря небезпечними для здоров’я вихлопними газами.

Nissan LEAF-powered Reverse Graffiti mural in Waterloo, London highlighting London’s battle with air quality – For more info call 0208 541 3434
Сучасне тлумачення Рафаеля від BMW
Концерн BMW представив на суд публіки свій новий арт-проект, реалізований спільно з іменитими британськими дизайнерами Джеєм Осгербі та Едвардом Барбером. Результатом цього творчого єднання став особливий арт-об’єкт, виконаний для Лондонського фестивалю дизайну, що являє собою величезні алюмінієві пластини, які обертаються навколо власної осі. Підвішені під стелею Raphael Gallery в Музеї Вікторії та Альберта, вони відображали незвичайні роботи Рафаеля, демонструючи сучасне і сміливе тлумачення класичного живопису.

Balloon Dog для H&M
Цього літа художник Джефф Кунс, майстер “надувних” скульптур, розробив для компанії “H&M” мистецьку інсталяцію в дусі свого уславленого твору – “Собаки з повітряних кульок” (Balloon Dog). Творіння демонструвалося в новому магазині H&M у Нью-Йорку, а десять днів потому бренд став спонсором виставки художника в Музеї мистецтва Вітні. Ефектна шкіряна сумка H&M, виконана в чорному кольорі, на якій зображено Balloon Dog, була випущена лімітованою серією і продавалася ексклюзивно в деяких американських магазинах H&M.
Паперові пакети Mercedes-Benz
У середині літа, коли сторінка Facebook, що належить компанії Mercedes-Benz , отримала ”ювілейний” 15-мільйонний лайк, бренд вирішив якось відзначити цю подію, для чого звернувся до німецького художника Тітца. Останній на прохання представників автоконцерну створив із паперових пакетів оригінальну композицію, що зображає міські красоти та присвячену важливим на сьогодні темам урбанізації, мобільності та інтернаціональності. До слова, ”матеріал” для цієї інсталяції художник отримав від фанатів бренду, які вислали маестро додому величезну кількість паперових пакетів.

COPYRIGHT © КОМПАНІЯ РІШЕНЬ ДЛЯ БРЕНДІВ GBS