You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Комплексне створення бренду ТМ FU – бренді для китайського ринку 

Наш давній замовник "АБК Дніпро" звернувся до нас із запитом створення оригінальної сувенірної лінійки бренді у керамічному флаконі, який планувався для продажу на китайському ринку. Форми керамічних флаконів для алкоголю були різними, як можна побачити в каталозі нижче, але напередодні Року Свині замовник вирішив використовувати флакон у вигляді свинки.

Перед нами було поставлено завдання неймінгу, розробки логотипу, створення образу та ідеї нового бренду. Потрібно було вигадати brand story, креативну платформу для входження в китайський ринок, створити оригінальний, відповідний вимогам дизайн упаковки продукту. 

З найдавніших часів амулети із зображенням кажана були присутні у китайських будинках, уособлюючи щастя, довголіття. Стародавні китайці сприймали кажанів, які живуть у сталактитових печерах і харчуються тим, що є на сталактитах, як особливо шанований об'єкт. Кажан нес лікарську цінність і символізував міцне здоров'я та довголіття. При цьому символізм кажана поширювався ще ширше: у китайській мові написання ієрогліфа для позначення кажана («фу») збігається з ієрогліфом «удача» (теж вимовляється «фу»). Таким чином, завдяки грі слів (удача, щастя – «фу») кажан стає на багато століть символом удачі. Цікава ще одна семантична символіка зі словом «фу»: у вітальних побажаннях «кажан» часто супроводжується ієрогліфом довголіття («шоу»). «Шуан фу» (або два кажани) – це подвійна удача, везіння у подвійному розмірі, а «жу і» (дві кажани зі скіпетром) – «подвійне щастя як предмет бажань».

Червоний колір і червоний кажан – надзвичайно сприятливий символ для китайця через те, що ієрогліф «червоний» має такий самий звук як «величезний, нескінченний» («хун»). Відповідно, «червоний успіх» – це нескінченний успіх.

Летючу мишу, так само як ієрогліф «удача», часто розміщують вниз головою, оскільки ієрогліф «вгору дригом» також схожий на написання і співзвучний з дієсловом «прибуло» (достаток). Символізм таких зображень несе ідею, що власнику зображення однозначно пощастить, оскільки до нього прийде успіх.

Запропоноване нами замовнику ім'я торгової марки FU разом із обґрунтуванням, описаним вище, одразу було прийнято як ім'я бренду. У відповідному стилі виконаний дизайн упаковки для продукту. Ми допомогли замовнику надрукувати перший тираж упаковки та здійснили авторський нагляд за тиражем. Також наша компанія розробила каталог англійською та китайською мовами з формами флаконів, які мають на увазі застосування для лінійки бренді різної витримки.

Створений бренд для китайського ринку був позитивно сприйнятий та продається у Китаї. Нас втішило те, що китайські партнери нашого клієнта, побачивши упаковку ТМ FU, сказали: «Цю упаковку розробляв справжній китаєць!» Перша партія свинок була продана напередодні китайського Нового року, надалі форми флакона були іншими, як у каталозі.

Виконані роботи:
  • Маркетинговий консалтинг, креативна ідея бренду, розробка Brand Identity та імені бренду
  • Розробка фірмового стилю та дизайну упаковки
  • Креативна концепція реклами, дизайн каталогів продукції, проведення фотосесій
  • Бренд-консалтинг
Зв'язатися з нами